VACATURES

Festarent Vacatures

VACATURES

Ben je op zoek naar een nieuwe uitdaging? Solliciteer voor een plaats in ons team! Zeker als je graag een afwisselende job wil, want geen enkele dag is hetzelfde bij Festarent.  

Ons hoofdmagazijn in Paal-Beringen is op dit moment op zoek naar:

Jobstudenten

Crew

Magazijniers

C & CE chauffeurs

Jobstudenten

Je hebt een passie voor evenementen.

Je houdt van afwisseling en hebt geen 9 to 5 mentaliteit.
Onregelmatige uren, weekendwerk én fysiek zwaar werk schrikken je niet af.

Je bent een teamplayer eerste klas.

Je kan zowel zelfstandig als in groep werken. 

Je bent communicatief en sociaal in de omgang.

Je wil de coolste studentenjob ooit! 

 

Als jobstudent ga je mee op locatie om meubilair te plaatsen en te decoreren. Na afloop ga je mee afbreken en zorg je ervoor dat de materialen weer netjes verpakt worden voor het transport naar Beringen. Samen met vaste collega’s, freelancers en andere jobstudenten ben jij klaar om onze crew te versterken.

Crew

Als crewlid ondersteun je feestjes en evenementen waar nodig. Jij zorgt ervoor dat alle materialen ter plaatsen op de juiste locatie terecht komen. Dat wil, afhankelijk van het feest, zeggen: tapijt leggen, materiaal verdelen, meubilair plaatsen, decoreren,... Samen met andere crewleden sta je in voor de finishing touch van het feest. 

Je houdt van afwisseling en hebt geen 9 to 5 mentaliteit.
Onregelmatige uren, weekendwerk én fysiek zwaar werk schrikken je niet af.

Je hebt een brede interesse in de verschillende onderdelen van een evenement.

Je bent technisch aangelegd en kan oplossingsgericht denken. 

Je kan zowel zelfstandig als in groep werken.  

Je bent communicatief en sociaal in de omgang, zowel met collega’s als klanten. 

Rijbewijs C / CE is een pluspunt maar geen vereiste

Magazijniers

Elk evenement of feestje start met het aanleveren van de juiste materialen. Samen met collega magazijniers zorg je voor het nemen, inpakken én klaarzetten / laden van de bestelde materialen. Wanneer klanten bestellingen terugbrengen of vrachtwagens terugkomen van een evenement los je de materialen en zet je ze weer op de juiste plaats in ons magazijn. 

 

Je houdt van afwisseling en hebt geen 9 to 5 mentaliteit.
Onregelmatige uren, weekendwerk én fysiek zwaar werk schrikken je niet af.

Je werkt veilig én nauwkeurig.

Je kan zowel zelfstandig als in groep werken

Je bent communicatief en sociaal in de omgang

Attest vorkliftchauffeur is een pluspunt maar geen vereiste.

C / CE Chauffeur

Als vrachtwagenchauffeur ben je een van de sleutelfiguren in ons team. Jij brengt de materialen naar de juiste locatie, want zonder materiaal geen feestje natuurlijk! Je transporteert bestelling van en naar klanten. Deze goederen ga je lossen, controleren op volledigheid en weer laden. Hierbij zorg je steeds voor een veilig transport.

 

Je houdt van afwisseling en hebt geen 9 to 5 mentaliteit.
Onregelmatige uren, weekendwerk én fysiek zwaar werk schrikken je niet af.

Je werkt veilig én nauwkeurig.

Je kan zowel zelfstandig als in groep werken

Je bent communicatief en sociaal in de omgang, zowel met collega’s als klanten 

Rijbewijs C is een vereiste, een CE is een pluspunt